SĘPOLEŃSKI KALENDARZ WYDARZEŃ

25 cze, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Ponad 80 różnego rodzaju wydarzeń na tegoroczny sezon przygotowała Gmina Sępólno Krajeńskie. Ich wykaz już można znaleźć na najnowszym folderze wydanym przez Ratusz. Publikację można otrzymać za darmo w różnych punkach miasta. Znaczna jej część trafiła także do skrzynek pocztowych mieszkańców.

Folder zawiera wszystkie wydarzenia organizowane przez instytucje miejskie oraz organizacje pozarządowe. „Jest to oferta nie tylko dla mieszkańców, ale także dla naszych gości oraz turystów odwiedzających nasz region” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Wstęp na wszystkie te imprezy jest bezpłatny.

Bez wątpienia największą atrakcją będą tegoroczne Dni Sępólna Krajeńskiego i związany z nim Jarmark Świętego Wawrzyńca. Wydarzenie organizowane jest co roku w sierpniu. Towarzyszą mu liczne imprezy, w tym także koncerty gwiazd. Przed rokiem na sępoleńskiej scenie wystąpiła Maryla Rodowicz. W tym roku będzie to Ania Wyszkoni.

Folder ze szczegółowym wykazem imprez został rozesłany do mieszkańców. Goście mogą go jeszcze otrzymać między innymi w Urzędzie Miejskim, Punkcie Informacji Turystycznej, Centrum Kultury i Sztuki, Centrum Sportu i Rekreacji, bibliotece oraz w niektórych punktach handlowych i usługowych.

 

 

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Czytaj cały artykuł
Skip to content