SĘPOLEŃSKI KALENDARZ WYDARZEŃ

22 kwi, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Wyjątkowo dużo imprez kulturalnych, sportowych i rozrywkowych odbędzie się w tym roku w Sępólnie Krajeńskim. Tylko z okazji okrągłego jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości, w kalendarzu zapisano już sto różnego rodzaju wydarzeń. Imprez będzie jednak jeszcze więcej, bo swoje pomysły mają także choćby organizacje pozarządowe.

Bez wątpienia najważniejszym wydarzeniem kulturalnym w Sępólnie Krajeńskim są coroczne dni miasta. Te odbywają się zawsze w sierpniu. W tym roku muzyczną gwiazdą wydarzenia będzie grupa Perfect. W maju odbędzie się natomiast koncert zespołu Bayer Full. Wydarzenie to zostanie zorganizowane pod wspólnym tytułem „Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina”.

Główne uroczystości związane z obchodami setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę odbędą się w listopadzie. Będzie bicie Rekordu Polski w ilości par tańczących poloneza, rekonstrukcja historyczna i raut listopadowy.

Wstęp na wszystkie imprezy plenerowe będzie bezpłatny. Biletowane będą tylko wybrane koncerty, organizowane w pomieszczeniach zamkniętych.

Wykaz wydarzeń można też znaleźć poniżej:

 

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content