SĘPOLEŃSKA NIEDZIELA Z KULTURĄ

23 lip, 2021 | Sępólno Krajeńskie

Spotkanie z aktorem oraz wieczór z kabaretem – takie propozycje na najbliższą niedzielę (25.07) ma Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Na molo w centrum miasta mieszkańcy i turyści będą mogli obejrzeć wywiad z Rafałem Królikowskim oraz występ kabaretu Czesuaf. Wstęp na oba wydarzenia będzie bezpłatny.

Spotkanie z Rafałem Królikowskim rozpocznie się o godzinie 16.00. Będzie to wywiad z aktorem przeprowadzony z udziałem publiczności. – Porozmawiamy o najtrudniejszych i najmilej wspominanych rolach, a także o rolach wymarzonych, o blaskach i cieniach aktorstwa – zapowiada Michał Pick, który dyskusję poprowadzi. Rafał Królikowski to postać doskonale znana zarówno z telewizyjnego ekranu jak i ze scen teatralnych. Występował on między innymi w serialach takich jak: „Na dobre i na złe”, „M jak miłość” i „Teraz albo nigdy”.

O godzinie 19.00 natomiast rozpocznie się występ kabaretu Czesuaf. To doskonale znana grupa, której występy biją rekordy popularności w stacjach telewizyjnych. Artyści wystąpią w składzie: Olga Łasak, Tomasz Nowaczyk, Maciej Morze i Wojciech Kowalczyk.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content