SĘPOLEŃSKA BIBLIOTEKA DLA DZIECI

12 paź, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Po kilkanaście ciekawych spotkań i atrakcji dla dzieci, ma prawie w każdym miesiącu Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim. Oprócz propozycji dla dorosłych, są też oferty dla najmłodszych. Tylko w październiku, działa i działać będzie jeszcze 7 bloków tematycznych.

Spotkania odbywają się każdego dnia. Są to zajęcia zarówno indywidualne, jak i zorganizowane. „Wstęp na wszystkie jest oczywiście bezpłatny i otwarty dla wszystkich” – mówi Lucyna Welka z Biblioteki Publicznej w Sępólnie Krajeńskim.

W poniedziałki zapraszamy na „Wieczorynkę w bibliotece”. Są to zajęcia dla najmłodszych dzieci i ich rodziców. W czwartki odbywają się natomiast wirtualne spotkania z bohaterami bajek. Środa to dzień dla miłośników gier komputerowych.

Jest też „Bajkoteka”, czyli spotkania z opowiadaniami w książce oraz „Słowa malowane”, czyli zajęcia literacko – plastyczne. W Sępólnie Krajeńskim dzieci mają także swój Dyskusyjny Klub Książki. Są też liczne spotkania z autorami publikacji dla najmłodszych. Szczegóły dotyczące wszystkich zajęć można znaleźć na stronie internetowej sępoleńskiej biblioteki: http://www.biblioteka-sepolno.pl/

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content