RUSZYŁ NOWY SEZON KULTURALNY

25 wrz, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Po wakacyjnej przerwie ponad 30 sekcji i kół zainteresowań wznowiło swoją działalność w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. W ofercie są też nowości. Zapisy chętnych już trwają.

Podobnie jak zdecydowana większość placówek kultury w kraju, tak i sępoleńska, na okres wakacji zawiesza działalność kół zainteresowań. W tym czasie domy i centra kultury skupiają się na organizacji ogólnodostępnych imprez plenerowych i rekreacyjnych dla mieszkańców i turystów. Po wakacjach sekcje stałe wznawiają swoją działalność. Miłośnicy tańca, muzyki i rękodzieła bez wątpienia znajdą coś dla siebie. Są też nowości – mówi Katarzyna Śmigiel – Wilkowska, instruktor z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. „Jest to między innymi zabawa z makijażem graficznym oraz zajęcia projektowe” – dodaje. W ofercie są warsztaty zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych.

Zapisy do poszczególnych sekcji i kół zainteresowań już trwają. Szczegóły są dostępne na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim:  http://www.ckissepolno.com.pl/. Informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 52 3880160 (sekretariat CKiS) oraz odwiedzając placówkę osobiście.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content