RUNDA PRZECHLEWSKA – RUSZYŁY ZAPISY

22 maj, 2017 | Przechlewo

Kolejna impreza biegowa w regionie. W Przechlewie przyjmowane są zapisy na zawody biegowe „Runda Przechlewska”. Impreza organizowana jest po raz pierwszy. Zawodnicy będą mieli do pokonania 10 kilometrów. Wszystko odbędzie się 15 lipca przy okazji Dni Przechlewa.

W zawodach uczestniczyć może każdy, kto ukończył 16 lat. Zapisy już są przyjmowane. Aby stanąć na starcie należy wypełnić odpowiedni formularz na stronie www.dostartu.pl w zakładce „I Bieg Runda Przechlewska” (link bezpośredni: http://dostartu.pl/i-bieg-runda-przechlewska-v1190.pl.html)

Liczba zawodników jest ograniczona do 200 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku gdy limit ten nie zostanie osiągnięty, zapisy będą przyjmowane również w dniu zawodów. „Przebieg trasy na razie jeszcze jest tajemnicą. Widomo, że będą to zarówno odcinki leśne jak i uliczne” – mówi Dariusz Szopiński z Urzędu Gminy w Przechlewie.

Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg,  otrzymają upominki rzeczowe. Najlepsi dostaną ponadto atrakcyjne nagrody pieniężne. Organizatorami wydarzenia są: Zakładowy Klub Sportowy Contra, ekipa TRIpaka Przechlewo oraz Urząd Gminy Przechlewo.

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content