RUNDA PRZECHLEWSKA JUŻ W SOBOTĘ

6 wrz, 2021 | Przechlewo

Już prawie 100 zawodników zgłosiło chęć udziału w Rundzie Przechlewskiej. To zawody biegowe rozgrywane w terenie, na dystansie 10 kilometrów. W tym roku będzie to już ich czwarta edycja.

W zawodach może wziąć udział każdy. Nie jest to wyścig dla zawodowców. Każdy, kto czuje się na siłach, aby przebiec 10 kilometrów, może do nas się zgłosić – zapowiadają organizatorzy.

– Trasa będzie wiodła po malowniczych terenach wśród pól i lasów nad urokliwym jeziorem Rąbki. Jedynie początek biegu i finisz będą po nawierzchni asfaltowej, czyli po ulicy Szkolnej w Przechlewie – dodaje Dariusz Szopiński z biura zawodów. Zapisy są przyjmowane elektronicznie poprzez stronę: www.dostartu.pl

Osoby, które nie zdążą się zapisać elektronicznie, będą mogły zgłosić chęć startu osobiście w biurze zawodów na stadionie w Przechlewie w piątek (10.09) w godzinach: 18.00-20.00 oraz w sobotę (11.09) w godzinach: 8.30-10.15. Zapisy w biurze zawodów będą przyjmowane tylko wtedy, gdy na liście startowej pozostaną wolne miejsca. Limit zawodników to 150 osób.

W związku z organizacją imprezy, w Przechlewie i okolicach mogą występować czasowe ograniczenia w ruchu. Tak będzie m.in. na ulicy Szkolnej oraz na drodze prowadzącej ze stadionu OSiR do miejscowości Płaszczyca. Utrudnienia będą występowały w sobotę w godzinach 11.00-12.30.

Start zawodów – godzina 11.00 – Stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie. Po południu na tym samym stadionie odbędą się dożynki gminne.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content