REMONTY W OBIEKTACH UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

22 lut, 2023 | Koczała

Prawie 25 tysięcy złotych kosztowały prace konserwacyjne przeprowadzone w trzech obiektach użyteczności publicznej w Koczale. Roboty wykonano w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej oraz w niektórych pomieszczeniach w szkole i przedszkolu.

Najwięcej prac wykonano w GOPS-ie. Był to praktycznie gruntowny remont korytarzy, toalet i pomieszczeń biurowych – mówi Barbara Zdzisława Śledź, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koczale.

– W ramach tego remontu zostały wyrównane ściany korytarza tutejszego Ośrodka Pomocy Społecznej, została położona gładź, brzydkie lamperie zamieniły się w piękną powierzchnię. Wymieniono także drzwi, oświetlenie i wyremontowano łazienki – wylicza kierowniczka.

Jak dodaje dalej, najważniejszym etapem prac było odgrzybienie ścian i pozbycie się nieestetycznych lamperii. To był pierwszy remont tego ośrodka od czasu jego funkcjonowania w obecnym obiekcie, czyli od ponad trzydziestu lat.

Prace konserwacyjne prowadzono także w Szkole Podstawowej. Tam odnowiono dwie sale lekcyjne. W przedszkolu gruntownie wyremontowano gabinet psychologa. Pomieszczenie to uzupełniono także o nowe meble.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

Remont obiektów użyteczności publicznej w Koczale (GOPS)

Remont obiektów użyteczności publicznej w Koczale (sale lekcyjne)

Remont obiektów użyteczności publicznej w Koczale (sale lekcyjne)

Remont obiektów użyteczności publicznej w Koczale (sale lekcyjne)

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content