REKREACJA I SPORT W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM – ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE

30 wrz, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Zumba, aerobik, siłownia, czy zabawy ruchowe – to tylko niektóre oferty Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim na sezon jesienno – zimowy. Po wakacyjnej przerwie placówka wznowiła działalność poszczególnych sekcji i organizację zajęć cyklicznych. W wachlarzu wydarzeń są propozycje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Zajęcia są adresowane przede wszystkim do mieszkańców regionu. „Dla najmłodszych mamy na przykład szkółkę tenisową lub piłkarską. Najstarsi z kolei mogą skorzystać z zajęć po tytułem – Zdrowy kręgosłup” – mówi Marek Chart, Dyrektor CSiR w Sępólnie Krajeńskim. Wszystkich ofert jest kilkanaście. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Nowością ma być powstająca w Sępólnie Krajeńskim dziewczęca drużyna koszykarska. Organizuje ją Klub Sportowy Basket 25 z Bydgoszczy. Zapisy chętnych uczennic z rocznika 2008 już są przyjmowane.

Dla osób poszukujących zajęć wyczynowych, swoją ofertę ma miejscowy klub sportowy MLKS Krajna. W jego strukturach działa 7 sekcji: piłka nożna, siatkówka, lekkoatletyka, szachy, warcaby, podnoszenie ciężarów i tenis stołowy.

Szczegółowe informacje o zapisach do poszczególnych sekcji można znaleźć w sekretariatach CSiR oraz Klubu MLKS „Krajna”, a także na stronie internetowej www.csir-sepolno.pl.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content