RECEPTA NA SZCZĘŚCIE – NASZE DZIECI NA SCENIE

8 cze, 2016 | Sępólno Krajeńskie

Recepta na szczęście – to tytuł najnowszego widowiska muzyczno – tanecznego przygotowywanego przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. W programie wystąpią dzieci oraz młodzież uczęszczająca na zajęcia w kołach zainteresowań, działających przy placówce. Występ będzie można obejrzeć już w najbliższą sobotę – 11 czerwca, o godzinie 14.00, w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

„Recepta na szczęście, czyli jak podzielić radość – to koncert w którym nie zabraknie ani piosenki, ani tańca ” – mówi Ewa Quiring – Korczak, specjalista ds. edukacji artystycznej i organizacji imprez w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Cały program jest przygotowywany przez podopiecznych sępoleńskiej placówki. Na scenie wystąpią zarówno 3-latki, jak i licealiści. Koncert będzie bezpłatny i otwarty dla wszystkich, choć w sposób szczególny zaproszeni na niego są rodzice.
Przed publicznością zaprezentują się młodzi artyści uczęszczający na zajęcia w zespołach wokalnych „Sing Song” i „Piano Forte”, a także dzieci trenujące w studiu tańca „Styl”.

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content