RAJD ROWEROWY Z BIBLIOTEKĄ

20 cze, 2022 | Brusy

Przyjaciele biblioteki i miłośnicy aktywnego wypoczynku powinni skorzystać z oferty Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach. Już w sobotę (25.06) odbędzie się rajd rowerowy „Odjazdowy bibliotekarz”. Cykliści przejadą trasą Brusy – Leśno i z powrotem. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji.

„Odjazdowy bibliotekarz” to akcja cykliczna. Co roku bibliotekarze, czytelnicy i zaproszeni goście, wybierają się na wyprawę rowerową do ciekawych miejsc, głównie na terenie gminy Brusy.

– Głównym celem tego wyjazdu jest promocja czytelnictwa. Chcemy też propagować bezpieczną i odpowiedzialną jazdę na rowerze – mówi Anna Orlikowska, dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki w Brusach.

Cykliści wystartują z parkingu przy stadionie w Brusach w sobotę o godzinie 11.00. Po dojeździe do Leśna wszyscy wezmą udział w grach i zabawach integracyjnych. Będzie też ciepły posiłek przygotowany przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Leśnie.  

W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby dorosłe. Organizatorzy zachęcają, aby na wyjazd ubrać się na pomarańczowo. Zgłoszenia chętnych do udziału w wyprawie przyjmowane są do 22 czerwca pod numerem telefonu: 52 39 69 335.

 

 

fot. pixabay.com

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content