PRZEGLĄD PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ – ZAPROSZENIE

14 gru, 2017 | Przechlewo

Jak co roku zapraszamy do Przechlewa na Przegląd Piosenki Świątecznej. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy piątek (15.12) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej w Przechlewie. Przyjść może każdy, kto ma ochotę. Na scenie wystąpi 350 dzieci oraz chór rodziców.

Przechlewski Przegląd Piosenki Świątecznej to największe tego typu wydarzenie w regionie. Przygotowania do imprezy trwają już dużo wcześniej. Trzeba zbudować odpowiednią scenografię i przekształcić halę sportową w świąteczną krainę – mówią organizatorzy. „Na scenie będą się prezentowały dzieci ze wszystkich klas szkoły podstawowej oraz z jednej klasy gimnazjalnej. Całości towarzyszyć będzie kiermasz świąteczny” – mówi Kamila Brodziak, przewodnicząca Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Przechlewie.  Wstęp jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

W tym roku impreza nie będzie konkursem lecz przeglądem. Wszyscy uczestnicy otrzymają takie same nagrody. Rada Rodziców zwróciła się z apelem o ich ufundowanie do miejscowych firm i instytucji. Pozytywnie odpowiedziało aż 20 podmiotów.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content