PRZEDSIĘBIORCA ROKU – PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA

26 sty, 2023 | Sępólno Krajeńskie

Do końca stycznia można zgłaszać kandydatury do tytułu Przedsiębiorca Roku w Gminie Sępólno Krajeńskie. O tę nagrodę mogą ubiegać się właściciele firm działających na terenie gminy. Kandydatury należy zgłaszać w Urzędzie Miejskim.

Tytuł Przedsiębiorcy Roku w Gminie Sępólno Krajeńskie przyznawany będzie już po raz ósmy. Do tej pory w gronie wyróżnionych znalazły się kolejno firmy: Hesz, Duko, Wyroby Betonowe – Ryszard Szczepański, Daniel, Kaad,  Eurotechnik i Centrum Motoryzacji Seydak. Założeniem plebiscytu jest to, aby promować firmy, które kształtują dobrą markę Sępólna Krajeńskiego.

– Wyróżniony musi wykazać się rozwojem i otwartością na problemy społeczne. Chodzi tu między innymi o współpracę z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi. Mile widziana jest też działalność sponsoringowa. Chodzi o to, żeby wyłonić i promować takie firmy, które żyją życiem gminy Sępólno Krajeńskie, dając pracę naszym mieszkańcom i uczestnicząc w różnego rodzaju innych wydarzeniach – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Zgłoszeń kandydatów mogą dokonywać: burmistrz, grupa ośmiu radnych Rady Miejskiej, grupa co najmniej trzech przedsiębiorców działających na terenie gminy Sępólno Krajeńskie, organy statutowe organizacji społecznych lub gospodarczych, bądź też grupa co najmniej stu mieszkańców gminy.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem: https://www.gmina-sepolno.pl/images/artykuly/2022/12_grudzien/20221230_przedsiebiorcaroku/Wniosek%20przedsi%C4%99biorca%202022.docx

Nagroda dla laureata zostanie wręczona 28 czerwca 2023 r., podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej. Wyróżnienie ma charakter prestiżowy. Nie wiążą się z nim żadne gratyfikacje finansowe.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content