PRZEDSIĘBIORCA ROKU – CZEKAMY NA PROPOZYCJE

19 sty, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Już po raz piąty w Sępólnie Krajeńskim ogłoszony został plebiscyt „Przedsiębiorca Roku”. Kandydatury do tej nagrody można przedstawiać do końca stycznia. Spośród wszystkich propozycji samorządowa kapituła wybierze jedną firmę, której ten  prestiżowy tytuł zostanie przyznany.

Przedsiębiorca Roku to nagroda honorowa. Laureat otrzymuje statuetkę, dyplom oraz prawo do używania tego tytułu w swoich publikacjach reklamowych. Kandydatury mogą zgłaszać: Burmistrz Sępólna Krajeńskiego, grupa co najmniej 8 radnych, grupa co najmniej 3 przedsiębiorców lub przedstawicieli organizacji pozarządowych, a także grupa co najmniej 100 mieszkańców. Ostatecznego wyboru dokonuje kapituła plebiscytu powołana przez Radę Miejską.

„Jest to nagroda przyznawana firmom działającym na terenie gminy Sępólno Krajeńskie, które w sposób szczególny przysłużyły się do rozwoju gospodarczego naszej gminy” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. „To także dowód na to, że uhonorowana firma jest prężna, wiarygodna i można ją polecać” – dodaje

Wynik plebiscytu zostanie ogłoszony podczas sesji Rady Miejskiej w lutym. Dotychczas na liście nagrodzonych znalazły się następujące firmy: Duko, Hesz, Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański i firma Daniel.

Zgłoszenia kandydatur do tytułu Przedsiębiorca Roku są przyjmowane do 31 stycznia w Urzędzie Miejskim. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: www.gmina-sepolno.pl

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content