PRZEDSIĘBIORCA ROKU – CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA

25 sty, 2022 | Sępólno Krajeńskie

Do końca stycznia można zgłaszać kandydatów do tytułu Przedsiębiorca Roku. Ratusz czeka na propozycje firm, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju gospodarczego regionu oraz poprzez swoją działalność budują dobrą markę Sępólna Krajeńskiego.

Plebiscyt Przedsiębiorca Roku organizowany jest od 2013 roku. Do tej pory wręczono już siedem takich tytułów. Otrzymały je kolejno firmy: Hesz, Duko, Wyroby Betonowe – Ryszard Szczepański, Daniel, Kaad,  Eurotechnik i Centrum Motoryzacji Seydak. W ubiegłym roku ze względu na pandemię, konkursu nie ogłaszano.

– Zgodnie z regulaminem kandydatury do tytułu Przedsiębiorca Roku mogą składać: burmistrz, grupa ośmiu radnych Rady Miejskiej, grupa co najmniej trzech przedsiębiorców działających na terenie gminy Sępólno Krajeńskie, organy statutowe organizacji społecznych lub gospodarczych bądź też grupa co najmniej stu mieszkańców gminy – wyjaśnia Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej: https://www.gmina-sepolno.pl/index.php/6195-przedsiebiorca-roku-w-gminie-sepolno-krajenskie-5

Zwycięzca plebiscytu otrzymuje okolicznościową statuetkę oraz dyplom poświadczający przyznanie tytułu. Nagroda jest wręczana podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content