PRZEDSIĘBIORCA ROKU 2016 W GMINIE SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE – OGŁOSZONY

30 mar, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Firma Usługowo – Wydawnicza „Daniel” otrzymała tytuł „Przedsiębiorcy Roku 2016 w Gminie Sępólno Krajeńskie”. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest raz w roku firmie, która zdaniem samorządu doskonale promuje gminę, swoją dobrą marką.

Plebiscyt organizowany był już po raz czwarty. W poprzednich latach wyróżniono firmy: Hesz, Duko oraz Wyroby Betonowe Ryszard Szczepański. „Chcemy w ten sposób uhonorować naszych przedsiębiorców, którzy poprzez swoje działanie i ciężką pracę, dbają o dobry wizerunek nie tylko swojej firmy, ale też całego naszego regionu. Są oni przecież doskonałymi ambasadorami naszej gminy w całej Polsce, a w przypadku dużych firm, również na świecie” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Tegoroczny laureat to firma, która istnieje na rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Zajmuje się przede wszystkim poligrafią, reklamą oraz produkcją gadżetów promocyjnych. „Ta nagroda jest dla mnie dużym zaskoczeniem, ale jednocześnie jest to nagroda na 25-lecie firmy, które będzie w przyszłym roku. Dzisiejsza statuetka dodaje nam skrzydeł. Będziemy się rozwijać. Daje Wam na to gwarancje” – mówiła odbierając nagrodę, Ewa Wierzchucka, właścicielka Firmy Usługowo – Wydawniczej „Daniel”.

Tytuł „Przedsiębiorca Roku” to nagroda honorowa. Jest ona ogłaszana podczas Sesji Rady Miejskiej. Zwycięzcy plebiscytu otrzymują statuetkę i okolicznościowy dyplom. Mogą oni także później – posługiwać się w swoich publikacjach i materiałach reklamowych znakiem „Przedsiębiorca Roku”.

 

 

fot: UM w Sępólnie Krajeńskim

Czytaj cały artykuł
Skip to content