PRZECHLEWSKIE WARSZTATY DLA DZIECI

21 wrz, 2021 | Przechlewo

„W zdrowym ciele, zdrowy duch” – pod takim hasłem w Przechlewie realizowany jest projekt edukacyjny dla dzieci. W jego ramach maluchy mogą wziąć udział w cyklu ciekawych spotkań. Najbliższe już jutro.

Projekt realizuje Gminna Biblioteka i Centrum Kultury. To tam odbywają się spotkania z ciekawymi ludźmi. W środę (22.09) bohaterem spotkania będzie Krzysztof Kochański, autor książki „Wszyscy jesteśmy kosmitami”. W piątek (24.09) spotkanie muzyczne poprowadzi Dariusz Kępa, muzyk i producent muzyczny. – Warto dodać, że warsztaty jak i spotkanie autorskie jest adresowane głównie do dzieci. Udział w zajęciach jest bezpłatny – mówi Natalia Michałowska z Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Środowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00. Piątkowe warsztaty ruszają o 9.00.

Projekt jest realizowany w ramach programu Działaj Lokalnie, współfinansowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz fundację Lokalna Grupa Działania „Naszyjnik Północy”. Wcześniej w ramach tego samego projektu w Przechlewie odbyły się także warsztaty plastyczne oraz spotkanie z psychologiem.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content