PRZECHLEWSKIE OPOWIEŚCI – NOWA PUBLIKACJA

30 lis, 2020 | Przechlewo

Na rynku wydawniczym ukazała się nowa książka o gminie Przechlewo. Jej autorami są Krzysztof Michałowski, wójt gminy oraz Konrad Remelski, dziennikarz i publicysta. Książka niebawem będzie dostępna w sprzedaży. Jej pierwsze egzemplarze już znajdują się w przechlewskiej bibliotece.

Publikacja „Przechlewskie opowieści” oparta jest na archiwalnych artykułach prasowych. „Są to opowiadania o ciekawych miejscach, osobach i wydarzeniach, które pamiętamy z ostatnich kilkunastu, kilkudziesięciu lat. Myślę, że będzie to miła lektura na zimowe wieczory, gdzie wspólnie w gronie rodziny, znajomych, będzie można powspominać wydarzenia z lat ubiegłych. Myślę, że wiele osób odnajdzie się w tej książce, gdyż są jej bohaterami, biorąc niegdyś udział w wywiadach w prasie, która się kiedyś ukazywała” – mówi Krzysztof Michałowski, jeden z autorów publikacji.

Książkę będzie można nabyć w lokalnych księgarniach. Niebawem zostanie ona także udostępniona w sprzedaży wysyłkowej. Kilka egzemplarzy będzie też można wypożyczać w przechlewskiej bibliotece.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content