Wycieczki, wystawy, festyny i wiele innych atrakcji ma w swojej letniej ofercie Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie. Od poniedziałku (1.07) rusza akcja LATO 2019.

Zajęcia będą organizowane niemalże przez cały lipiec, codziennie od poniedziałku do piątku. Będą to wyjątkowe propozycje na spędzanie wolnego czasu przez dzieci. „Tak na przykład będziemy wyjeżdżać do parku rozrywki do Łeby, do centrum edukacji w Szymbarku, będziemy wyjeżdżać do Torunia, do Centrum Popularyzacji Kosmosu, do Solca Kujawskiego do Jura Parku” – wymienia Elżbieta Baran, Dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie.

Ponadto w ofercie znajdują się także zajęcia stacjonarne. To na przykład wędkowanie nad jeziorem Przechlewskim, wakacyjne gotowanie, zabawy ruchowe, plener fotograficzny, czy nocka pod namiotami.

Udział we wszystkich zajęciach otwarty jest zarówno dla dzieci z Gminy Przechlewo, jak i przebywających w naszym regionie gości. Niektóre z zajęć są odpłatne. Szczegółowy wykaz wraz z cenami znajduje się na plakatach opublikowanych w internecie oraz rozwieszonych na terenie gminy.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, wymagane są wcześniejsze zapisy. W Domu Kultury przyjmuje je Krystyna Barton  – tel. 59 83 34 520.

fot. serwissamorzadowy.eu