PRZECHLEWSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY JUŻ JUTRO

2 gru, 2021 | Przechlewo

Choinkowe ozdoby, stroiki świąteczne, rękodzieło, a nawet lokalne produkty spożywcze. Wszystko to będzie można kupić na przechlewskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Wydarzenie startuje jutro (3.12) o godzinie 15.00 na placu przed dworcem autobusowym.

Piątek będzie jednak dniem wyjątkowym już od rana. Zgodnie z miejscową tradycją do Przechlewa w swoim magicznym pojeździe przyjedzie Święty Mikołaj. Od 6.00 do 14.00 będzie go można spotkać w różnych częściach gminy. Odwiedzi on szkoły, przedszkola i żłobek. Będzie go można zobaczyć także na ulicy wśród dzieci. Atrakcją będzie również jego pojazd zbudowany na bazie ciężarówki.

O 15.00 rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy. – Jest on organizowany w Przechlewie już po raz drugi. Pierwszy cieszył się bardzo dużym powodzeniem. Liczymy na to, że również w tym roku aura wspomoże nas przy tym jarmarku i wszyscy będą zadowoleni – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo.

W trakcie trwania jarmarku czynna będzie zagroda Świętego Mikołaja. To miejsce, w którym każde dziecko będzie mogło odwiedzić świętego i zrobić sobie z nim pamiątkową fotografię.

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content