PRZECHLEWSKA NOC KUPAŁY JUŻ W SOBOTĘ

23 cze, 2022 | Przechlewo

Na piknik inaugurujący sezon turystyczny zaprasza Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przechlewie. Jak co roku w pierwszą sobotę wakacji, na plaży nad jeziorem Końskim, odbędzie się Noc Kupały.  Początek – godzina 16.00. Wstęp wolny.

Noc Kupały to już wieloletnia tradycja Przechlewa. Na plaży organizowany jest festyn, który trwa do późnych godzin nocnych. W tym roku nie zabraknie atrakcji – zapewnia Michalina Krasowska, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie.

– Będzie coś dla dzieci i dorosłych, będą konkursy i występy artystyczne, będzie zabawa taneczna i puszczanie wianków. Całość zwieńczy pokaz świetlny, jakiego dotąd w okolicy nie było – dodaje dyrektorka. Udział w wydarzeniu jest otwarty dla wszystkich. Mile widziani są nie tylko mieszkańcy i turyści przebywający w Przechlewie, ale również goście z całego Pomorza. Dla przyjezdnych dostępny będzie duży parking przy trasie Przechlewo – Człuchów, znajdujący się naprzeciwko bramy wjazdowej do przechlewskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

 

 

fot. pixabay.com

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content