PRZECHLEWO W TELEWIZYJNYM KALEJDOSKOPIE

19 sty, 2017 | Przechlewo

Kilkukrotnie w minionym roku Gmina Przechlewo i jej mieszkańcy, byli bohaterami programów telewizyjnych na antenach ogólnopolskich. W ten sposób najciekawsze inicjatywy i wydarzenia, mogli obejrzeć widzowie w całym kraju. Poniżej prezentujemy linki do audycji wyemitowanych w roku 2016, na antenie ogólnopolskiego programu informacyjnego Teleexpress.

 

Przechlewo słynie z kajaków. Przez wielu jest uważane nawet za pomorską stolicę kajaka. Jak bezpiecznie korzystać z takiej formy wypoczynku?

https://www.serwissamorzadowy.eu/kajaki-przechlewa-tvp-teleexpress/

 

Najlepszy i najbardziej widowiskowy konkurs na dekoracje dożynkowe, organizowany jest w Przechlewie. Jak było w tym roku?

https://www.serwissamorzadowy.eu/dekoracje-dozynkowe-przechlewa-tvp-teleexpress/

 

Takiego Świętego Mikołaja nie ma nigdzie. Ten, który odwiedza Przechlewo, przyjeżdża specjalnym pojazdem i w mgnieniu oka odwiedza wszystkie dzieci.

https://www.serwissamorzadowy.eu/swiety-mikolaj-przechlewa-wystapil-tvp-teleexpress/

 

Gmina Przechlewo w minionym roku była także bohaterem licznych audycji radiowych i materiałów prasowych. Dotyczy to nie tylko mediów lokalnych, ale także ogólnopolskich.  Jej walory turystyczne doceniają coraz większe rzesze turystów. Kajakarstwo jest tu modne, nawet zimą.

 

grafika: www.przechlewo.pl

Czytaj cały artykuł
Skip to content