PROMOCJA PRZECHLEWA NA TELEWIZYJNEJ ANTENIE [ZWIASTUN VIDEO]

23 cze, 2021 | Przechlewo

Już w najbliższy piątek (25.06) widzowie przed telewizorami, a mieszkańcy i turyści na plaży OSiR, będą mogli obejrzeć audycję o Przechlewie. Program będzie nadawany na żywo przez TVP Gdańsk. Później jego retransmisje będzie można oglądać także na innych antenach regionalnych TVP3 w całym kraju.

Przechlewo będzie pierwszą w tym sezonie miejscowością zaprezentowaną w ramach cyklu telewizyjnego pt. „Pomorze na weekend”. – Będziemy chcieli w niej pokazać uroki naszej gminy, zaprezentować nasze walory i zaprosić turystów do jeszcze szerszego nas odwiedzania. Z pewnością opowiemy o naszych szlakach kajakowych, o jeziorach i lasach z których Przechlewo słynie. Pokażemy nasze zabytki i naszą nową bibliotekę – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo.

Dodatkową atrakcją dla osób, które w piątkowe popołudnie przyjdą na plażę OSiR nad jeziorem Końskim, będzie możliwość przyjrzenia się z bliska jak od kuchni powstaje telewizja. Program będzie nadawany na żywo. Przy jego produkcji pracować będzie ponad 30 osobowa ekipa telewizyjna. Przed szklanym ekranem całość będzie można śledzić na antenie TVP Gdańsk w piątek – 25 czerwca. Początek pierwszej części programu – godzina 18.05. Początek drugiej części programu – godzina 19.15. Powtórka zostanie wyemitowana w sobotę o godzinie 10.00. Kolejne retransmisje będzie można oglądać w kolejnych dniach lata m.in. na antenach TVP Kraków, czy TVP Rzeszów.

zwiastun programu:

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content