PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH – WAKACJE Z CKIS

24 cze, 2024 | Sępólno Krajeńskie

Ruszyła wakacyjna akcja organizowana przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Zajęcia będą prowadzone do piątku w godzinach 9.00-14.00. W tym roku wakacyjną tematyką będą podróże.

Dokładnie, będzie to podróż za jeden uśmiech, ale jesteśmy przekonani, że jeden uśmiech to za mało, że każdego dnia będziemy mogli cieszyć się, radować tym, że możemy razem z dziećmi i z młodzieżą spędzać te dni bardzo kreatywnie. Będziemy odkrywać nieodkryte kraje, nieodkryte kultury, będziemy bawić się muzyką, plastyką, tańcem, więc myślę, że każdy będzie mógł odnaleźć w tych zajęciach coś dla siebie – zapowiada Katarzyna Śmigiel-Wilkowska, instruktor edukacji kulturalnej w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Powyższe zajęcia są odpłatne. Organizatorzy, oprócz dobrej zabawy zapewniają także posiłek. Jest to oferta dla dzieci w wieku 7-12 lat

Dla dzieci młodszych zajęcia zostaną zorganizowane w dniach 1-6 lipca. Będą to warsztaty sensoryczne pod tytułem „Barwy Wspólne. Poczuj Polskę”. Udział w tych zajęciach będzie darmowy. Należy się na nie jednak wcześniej zapisać. Zgłoszenia są przyjmowane w sekretariacie CKiS.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu  (zdjęcie ilustracyjne)

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content