PIKNIK DLA SENIORÓW JUŻ W SOBOTĘ

30 cze, 2022 | Brusy

Członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Brus wezmą udział w pikniku organizowanym z okazji Światowego Dnia Inwalidy. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę (02.07) na cyplu w Męcikale.

– Jest to okazja aby się spotkać, porozmawiać, aby się jeszcze bardziej zintegrować z niektórymi członkami. Na takim pikniku serwujemy kiełbasę, kaszankę z grilla, chleb ze smalcem, kawę, herbatę, ciasto, a oprócz tego dobry humor i zabawę. Oby nam tylko dopisała pogoda – zapowiada Teresa Laska, współorganizatorka wydarzenia. Początek festynu, godzina 10.00.

Jak dodaje organizatorka, festyn to nie jedyne wydarzenie organizowane w ciągu roku przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Organizacja przygotowuje także inne atrakcje dla swoich członków. – W maju byliśmy w Gdańsku w Muzeum II Wojny Światowej i w Brzeźnie nad morzem – dodaje pani Teresa. Ponadto w planach jest jeszcze wycieczka do Żnina, Biskupina i Wenecji, wyjazd do Ciechocinka i do Szczyrku. W grudniu odbędzie się też spotkanie opłatkowe.

 

 

fot. pixabay.com

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content