PIERWSZA GIEŁDA MAM W PRZYGOTOWANIU

25 maj, 2018 | Przechlewo

Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie przygotowują pierwszą giełdę mam. To spotkanie kobiet, które mają małe dzieci i chciałyby wymienić się ubrankami, zabawkami, wózkami lub przedmiotami do pielęgnacji. Możliwa będzie także sprzedaż lub kupno takich gadżetów.

Pierwsza przechlewska giełda mam odbędzie się 10 czerwca w godzinach 12.00 – 14.00 w sali Domu Kultury. Jednak już teraz zbierane są zapisy chętnych do udziału w takim wydarzeniu. „Prosimy aby osoby zainteresowane wcześniej zgłosiły się do naszej biblioteki. Chodzi o to abyśmy mogli odpowiednio przygotować salę oraz miejsce do prezentacji przyniesionych przedmiotów” – mówi Elżbieta Baran, Dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Zgłoszenia są przyjmowane do końca maja w miejscowej bibliotece. Wystarczy kontakt telefoniczny pod numerem: 59 833 46 75.

Wydarzeniu towarzyszyć będą także inne atrakcje. Będzie można porozmawiać z dietetyczką – Joanną Barszcz, z położną – Magdaleną Urbaniak oraz doradcą – Martą Szynwelską. Wstęp wolny.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content