OGROMNY SUKCES AKCJI FERIE

8 lut, 2018 | Przechlewo

Dziesiątki dzieci i młodzieży na zajęciach, pełne autobusy chętnych na wycieczki – tak podsumowuje tegoroczną akcję „Ferie”, Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie. Frekwencja na zajęciach przerosła oczekiwania nawet samych organizatorów.

Jak co roku w Przechlewie oferty zimowego wypoczynku mają nie tylko Dom Kultury i Biblioteka. Zajęcia organizowane są także w świetlicach wiejskich. „Jest bardzo duże zainteresowanie warsztatami, które przygotowaliśmy dla naszej młodzieży. Mamy wyjazdy do kina, mamy wyjazdy na kręgielnie, mamy warsztaty zapustowe, wyjeżdżamy do teatru, organizujemy ogniska, nocki z niespodzianką” – wylicza Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Mamy pełną obsadę na zajęciach, pełne autobusy na wyjazdy i świetną atmosferę – dodaje dyrektor.

Udział w większości zajęć jest bezpłatny. Symboliczne opłaty pobierane są jedynie w przypadku wyjazdów autokarowych lub warsztatów, w których zużywane są kosztowne materiały lub surowce. Już teraz organizatorzy zapowiadają, że podobne akcje prowadzone będą także za rok.

 

 

fot: GBiCK w Przechlewie

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content