NOWY FOLDER O SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

12 maj, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Najważniejsze inwestycje i wydarzenia w roku 2016 – to wszystko można znaleźć na najnowszym, interaktywnym folderze Gminy Sępólno Krajeńskie. Publikacja jest również uzupełnieniem corocznego sprawozdania z wykonania budżetu. Katalog dostępny będzie także dla mieszkańców.

„Folder Gminy Sępólno Krajeńskie to podsumowanie ubiegłego roku w inwestycjach i wydarzeniach. Ma on w sposób przystępny, jasny i czytelny, pokazać naszym mieszkańcom na co wydatkujemy publiczne pieniądze” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Innowacyjność publikacji polega na tym, że można ją oglądać także przy pomocy bezpłatnej aplikacji Tap2c, przygotowanej na smartfony i tablety. Wówczas dostępne są dodatkowe zdjęcia, dźwięki i filmy obrazujące temat. Bez użycia aplikacji, publikację można przeglądać także jako konwencjonalną broszurę.

Katalog ze względu na ograniczony nakład, nie będzie powszechnie dystrybuowany wśród mieszkańców. Można się z nim natomiast zapoznać w Urzędzie Miejskim, w szkołach, bibliotece, Centrum Kultury i Sztuki, Punkcie Informacji Turystycznej, w Centrum Sportu i Rekreacji, a także w ośrodkach zdrowia, w zakładach fryzjerskich, hotelach, restauracjach i innych miejscach, gdzie najczęściej gromadzą się mieszkańcy i turyści.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content