NOWA RADA MIEJSKA – UKONSTYTUOWANA

20 lis, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Franciszek Lesiński został nowym Przewodniczącym Rady Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim. Jego zastępcami będą Jadwiga Bukolt i Anna Miczko. W poniedziałek 19 listopada 2018r. odbyła się pierwsza sesja Rady Miejskiej, na której nowo wybrana rada ukonstytuowała się.

Rada Miejska w Sępólnie Krajeńskim składa się z 15 osób. Zaraz po rozpoczęciu obrad wszyscy nowo wybrani radni złożyli ślubowanie. Podczas pierwszej sesji zaprzysiężony został również Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Przez najbliższe pięć lat, funkcję tę pełnił będzie Waldemar Stupałkowski, dotychczasowy włodarz miasta. Zapowiada on dobrą współpracę z nową Radą Miejską.

„Jeżeli chodzi o Radę Miejską to mamy troszeczkę nowych radnych, ale jest też część radnych, którzy pełnili już swoje funkcje. Myślę, że doświadczenie z nową siłą i energią powoduje, że możemy myśleć o dobrych latach dla Gminy Sępólno Krajeńskie. Myślę, że jeżeli wszyscy będziemy mieli na względzie dobro naszych mieszkańców, to kadencja będzie również dobra i udana” – mówi Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego. Kadencja Rady Miejskiej oraz Burmistrza Miasta trwać będzie do jesieni 2023r.

 

SKŁAD RADY MIEJSKIEJ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM:

 

BUKOLT Jadwiga Janina

KĄKOL Leszek Feliks

LESINSKI Franciszek

MICZKO Anna

MOSIĄDZ-ŚMIGIEL Mariola

SIEG Robert Zygmunt

TOMAS Janusz Piotr

JUHNKE Artur

SZLEZER Barbara

PAJĄK Lucyna

GRZECA Zdzisław Jan

OELBERG Mateusz

SZWARC Zdzisław Franciszek

DOLNY Antoni Feliks

ŚWINIARSKI Tobiasz

 

 

fot: UM w Sępólnie Krajeńskim

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content