NIEZWYKŁE ATRAKCJE NA FINALE WOŚP W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

29 sty, 2021 | Sępólno Krajeńskie

Suknia Ani Wyszkoni, perfumy Teresy Werner i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów, można wylicytować podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sępólnie Krajeńskim. Najważniejsze wydarzenia odbędą się w niedzielę. Licytacje natomiast, już trwają.

Z powodu ograniczeń sanitarnych tegoroczne orkiestrowe granie będzie inne niż zwykle. Wszystkie koncerty w Sępólnie Krajeńskim odbędą się bez udziału publiczności. Będzie je można oglądać on-line od godziny 17.00 w niedzielę (31.01). Najwięcej emocji wzbudzać będą licytacje. W tym roku obfitują one w wiele niespodzianek. „Mamy między innymi spacer asystowany po pałacu w Komierowie, jest przejazd Żukiem, którym jeździł Marian Koniuszko z serialu „Zmiennicy”, jest też ręcznie malowana zastawa krajeńska. Wsparli nas również artyści ofiarując na licytację na przykład perfumy Teresy Werner, płyty Jacka Silskiego. Jest też sukienka przekazana nam przez Anię Wyszkoni” – wylicza Julita Maciaszek, szefowa sępoleńskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wszystkie licytacje prowadzone są on-line. Łącznie na sprzedaż wystawiono w tym roku ponad 130 przedmiotów. Linki do nich są udostępniane na stronach internetowych Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Gminy Sępólno Krajeńskie oraz na profilach facebookowych CKIS i sztabu WOŚP Sępólno Krajeńskie. Wykaz przedmiotów wystawionych na licytację oraz samą licytację umożliwia także platforma Allegro pod linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/CKiS_sepolno?fbclid=IwAR0Scvuz56yUQl_T5EGgz2c1eYAKoBv9-5EMIDqjTEp5OcVfMIhTvjp89Tg&bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-2-0112

W tym roku w Sępólnie Krajeńskim na ulicach kwestować będzie 17 wolontariuszy. Siedzibą sztabu będzie jak zawsze Centrum Kultury i Sztuki.

 

 

Grafika: WOSP

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content