NA KABARETY DO SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO

13 sty, 2023 | Sępólno Krajeńskie

Kabaret Młodych Panów w lutym oraz Kabaret K2 w kwietniu. To kolejne porcje dobrego humoru, zapowiadane przez Centrum Kultury i Sztuki. Ruszyła sprzedaż biletów na oba te widowiska.

Występy najpopularniejszych polskich kabaretów w Sępólnie Krajeńskim to już tradycja. Rok 2023 będzie kolejnym, w którym mieszkańcy i goście, będą mieli okazję do spotkań z artystami bawiącymi do łez. 23 lutego o godzinie 18.00 na scenie miejscowego CKiS wystąpi bowiem Kabaret Młodych Panów.  – Panowie przyjadą do nas ze swoim najnowszym programem zatytułowanym „Co się stało”. Jest on sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada „nic”. Spektakl ten nie jest przeznaczony dla dzieci – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Z kolei 15 kwietnia o godzinie 20.00, obejrzeć będzie można występ Kabaretu K2. Artyści zaprezentują również swoje premierowe widowisko zatytułowane „Jedziemy po bandzie”.

Bilety na oba spektakle są już dostępne w sprzedaży. Można je kupić poprzez portal: biletyna.pl lub w sekretariacie CKiS.

 

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content