MUZYCZNY LIPIEC W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

4 lip, 2024 | Sępólno Krajeńskie

Aż cztery propozycje koncertowe przygotowano dla mieszkańców i przebywających w Sępólnie Krajeńskim turystów na pierwszy miesiąc wakacji. Proponowane koncerty, to także cztery różne gatunki muzyczne. W ofercie każdy powinien zatem znaleźć coś dla siebie.

Na pierwszy koncert zapraszamy już dzisiaj (4.07). O godzinie 19.00 na sępoleńskim molo wystąpi Quentin Kovalsky. Będzie to koncert muzyki filmowej zaczerpniętej z produkcji Quentina Tarantino.

W niedzielę (7.07) zapraszamy z kolei do Pałacu w Komierowie. Tam będzie można wysłuchać koncertu zatytułowanego Chopin en Vacances (Chopin na wakacjach). Będzie to koncert fortepianowy w wykonaniu młodych artystów Rio Ueyama i Anny Marii Urzędowskiej. Początek – godzina 15.00. Wstęp wolny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja.

W czwartek (18.07) o godzinie 19.00 na sępoleńskim molo wystąpi szwedzki artysta bluesowy Eric Hansson. Koncert jest organizowany w ramach promocji jego płyty „Rolling Avenue”.

Ostatnim z lipcowych koncertów będzie występ Iwony Węgrowskiej, artystki promującej utwory rozrywkowe. To widowisko zaplanowane jest na 26 lipca (piątek) na godzinę 19.00. Koncert będzie można obejrzeć na molo w Sępólnie Krajeńskim. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

fot. pixabay.com

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content