MODERNIZACJA ROKU – ZAGŁOSUJ NA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

15 kw., 2022 | Sępólno Krajeńskie

Rewitalizacja Placu Wolności w Sępólnie Krajeńskim została zgłoszona do plebiscytu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Jest to konkurs ogólnopolski, w którym oceniane są najbardziej spektakularne inwestycje budowlane. W pierwszym etapie wyboru dokonują internauci.

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbywa się pod patronatem między innymi ministerstw: infrastruktury, rozwoju i technologii, klimatu i środowiska, kultury, dziedzictwa narodowego i sportu.

Spośród zgłoszonych wcześniej inwestycji internauci dokonują wyboru najlepszych, które otrzymają nominację do finału konkursu. Aby zagłosować na sępoleńską inwestycję należy wejść na stronę organizatora plebiscytu i oddać swój głos. Z jednego adresu mailowego można głosować raz na dobę. Głosowanie potrwa do końca kwietnia. Link do głosowania: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/2837/object/3095/modernizacja-rynku-wraz-z-bocznymi-uliczkami-w-sepolnie-krajenskim

W maju oceny finałowych inwestycji dokonywać będą eksperci powołani przez organizatora. W skład kapituły wchodzą między innymi: Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, Główny Inspektor Ochrony Środowiska, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych oraz naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni. Zwycięskie inwestycje zostaną nagrodzone prestiżowym tytułem „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”.

 

grafika: modernizacjaroku.org.pl

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content