KURS BANKOWOŚCI W BIBLIOTECE

8 cze, 2018 | Sępólno Krajeńskie

Jak zarządzać domowymi finansami, jak posługiwać się bankowym e-kontem, jak bezpiecznie robić zakupy przez internet. To tylko część zagadnień, które będą poruszane podczas szkolenia dla mieszkańców Sępólna Krajeńskiego. Akcję organizuje miejscowa Biblioteka Publiczna. Kursy są adresowane do osób powyżej 50 roku życia.

Będzie to szkolenie z zakresu bankowości. Kurs pod nazwą „O finansach w bibliotece” to szkolenie bezpłatne i otwarte. Jest ono adresowane do osób nieco starszych, które chciałyby poznać tajniki bezpiecznego poruszania się w świecie finansów przez internet.  „Poprzez tę akcję chcemy pokazać mieszkańcom między innymi jak zarządzać własnym budżetem domowym, jak założyć konto bankowe, który wybrać bank,  czy przelewy przez internet są bezpieczne” – mówi Jolanta Maziarz z biblioteki w Sępólnie Krajeńskim.

Szkolenie będzie się składało z pięciu spotkań. Pierwsze, organizacyjne, odbędzie się w poniedziałek (11.06) o godzinie 11.00. Projekt jest dofinansowany przez Narodowy Bank Polski. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content