KUP PAN FOTEL – AKCJA CKIS

12 cze, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Używane przez prawie 30 lat fotele kinowe, wystawiło na sprzedaż Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Komplet trzech krzeseł kosztuje 10 złotych. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie jest ogromne.

Fotele kinowe to kawał historii, często bardzo osobistej. „Może to właśnie tutaj po raz pierwszy się zakochałeś? Poznałeś wybrankę bądź wybranka swojego życia? To tutaj oglądałeś występy swoich debiutujących pociech?” – pyta Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Zainteresowanie starymi krzesłami jest ogromne. Mieszkańcy deklarują chęć zakupu całych rzędów pluszowych foteli. Mogą one stanowić ciekawą pamiątkę lub być oryginalną ozdobą domu bądź altany.

Sępoleńska placówka pozbywa się starego wyposażenia, bo niebawem rozpocznie się remont sali kinowo – widowiskowej. Miejsce zużytych siedzeń zajmą w przyszłości nowe, bardziej wygodne fotele. Informacje na tematu sprzedaży starych foteli kinowych można uzyskać w Centrum Kultury i Sztuki osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 52 388 01 60.

 

 

fot: J.Wojtania

Czytaj cały artykuł
Skip to content