KULTURALNY POCZĄTEK ROKU W CKIS

17 sty, 2024 | Sępólno Krajeńskie

Kilkanaście nowych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych znalazło się w kalendarzu imprez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Placówka zdradza swoje plany na pierwszy kwartał 2024 roku. Oferta została przygotowana tak, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie.

Część wydarzeń już się odbyła. Mowa tu m.in. o kilku propozycjach filmowych i koncertowych. Sępoleńska scena czeka natomiast na aktorów teatralnych, kabaretowych oraz kolejnych wokalistów i instrumentalistów. – W ciągu zaledwie kilku dni będziecie mieli Państwo możliwość uczestnictwa w dwóch spektaklach teatralnych. Pierwszy z nich „Sklep z facetami”, 19 stycznia, bilety w cenie 65 złotych są jeszcze do dostania oraz „Molier”, 22 stycznia. Z okazji Dnia Babci i Dziadka odwiedzi nas Damian Holecki. Tutaj również bilety w cenie 50 zł nadal można kupić. A w ostatni weekend stycznia, jak co roku gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Jedną z niewątpliwych atrakcji tegorocznego finału będzie występ dobrze znanej lokalnej publiczności formacji Rock,n Feller. Luty zapowiada się koncertowo. Odwiedzą nas m.in. Muddy Maninen i Leburn Maddox z Łukaszem Gorczycą i Tomaszem Dominikiem, zespół „Wszystkiego najlepszego” oraz legenda italo disco Francesco Napoli – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

W marcu na scenie CKiS ponownie pojawią się teatry. 8 marca w Sępólnie Krajeńskim wystąpi Piotr Bałtroczyk, doskonale znany i popularny artysta kabaretowy. Sprzedaż biletów na poszczególne wydarzenia już ruszyła. Dokładne terminy występów, ceny wejściówek oraz sposoby ich nabycia są podane na stronie internetowej www.ckissepolno.com.pl

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content