KRZYSZTOF MICHAŁOWSKI KOŃCZY PRACĘ NA STANOWISKU WÓJTA GMINY PRZECHLEWO

6 maj, 2024 | Przechlewo

W wyniku przegranej w wyborach samorządowych, Krzysztof Michałowski od jutra przestanie pełnić funkcję Wójta Gminy Przechlewo. Jego miejsce zajmie Andrzej Żmuda-Trzebiatowski, który był wójtem w latach 2005-2018.

Odchodzący włodarz liczy na to, że rozpoczęte inwestycje i inicjatywy będą kontynuowane. – Mam tutaj na myśli m.in. budowę przedszkola w Sąpolnie, modernizację szkół w Przechlewie i Sąpolnie, modernizację kotłowni czy z takich drobniejszych inwestycji jak modernizacja Ośrodka Pomocy Społecznej – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo.

Ostatni dzień pracy to także okazja do podziękowań za 5,5 roczną kadencję. – Razem przetrwaliśmy też niełatwe momenty, m.in. radziliśmy sobie wspólnie z pandemią Covid-19, ze skutkami wybuchu wojny na Ukrainie, czy też z innymi mniejszymi kryzysami, które dotykały naszych mieszkańców. Zawsze mogłem na Was liczyć i za to Wam dziękuję. My na pewno będziemy chcieli działać dalej, w naszej grupie osób, które chcą coś robić na terenie gminy. Mam tu na myśli takie akcje jak: Szlachetna Paczka, czy pomoc Polakom na Wschodzie, a także inne pomniejsze zadania – dodaje Michałowski. Nowo wybrany wójt – Andrzej Żmuda-Trzebiatowski złoży ślubowanie podczas sesji Rady Gminy Przechlewo w dniu 7 maja 2024 r. Sesja rozpocznie się o godzinie 9.00.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content