KRAJNA ARENA ZAPRASZA DO KIBICOWANIA

23 lut, 2017 | Sępólno Krajeńskie

Turnieje piłkarskie, mistrzostwa w tenisie stołowym i warcabach – to tylko niektóre z ofert, przygotowanych dla kibiców przez Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Ośrodek zaprasza wszystkich miłośników sportu do kibicowania zawodnikom nie tylko z Sępólna Krajeńskiego.

W harmonogramie CSiR w ciągu najbliższych kilku tygodni zapisano kilka dużych imprez sportowych. Jedną z propozycji są trwające od początku lutego rozgrywki w ramach Krajna Arena Futsal Cup. Są to halowe turnieje w piłkę nożną dla dzieci i młodzieży. W najbliższą niedzielę (26.02) od godziny 9.30 rywalizować będą zawodnicy z roczników 2006 i młodsi. Całość zakończy turniej najmłodszej grupy sportowców (2008 i młodsi). Ten z kolei, odbędzie się 19 marca (niedziela) również o godzinie 9.30 w hali Krajna Arena. „Zapraszamy kibiców. Wstęp na trybuny jest bezpłatny” – mówi Marek Chart, Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Jak dodaje – „Małych zawodników dopingują rodzice i dziadkowie. Zawsze mamy do czynienia z bardzo gorącą publicznością”. W zawodach startują także podopieczni szkółki piłkarskiej działającej przy CSiR. Według zapowiedzi organizatorów, sępoleńscy mali sportowcy, w turnieju radzą sobie doskonale.

Oprócz Krajna Arena Futsal Cup przygotowywany jest także Turniej Tenisa Stołowego Amatorów. Odbędzie się on 4 marca (sobota). Tu mile widziana jest nie tylko publiczność, ale także zawodnicy. W rozgrywkach może wziąć udział każdy, kto potrafi grać w tenisa stołowego.

Mistrzostwa Miasta i Gminy w Badmintonie. To kolejna propozycja dla kibiców i zawodników amatorów. Zawody odbędą się w dniach 10-11 marca.

Dzień wcześniej (9 marca) w Centrum Aktywności Społecznej, odbędą się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski w Warcabach 100 – polowych. W Sępólnie Krajeńskim zaprezentuje się cała krajowa czołówka tej dyscypliny sportu. Wstęp dla publiczności będzie otwarty.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

Czytaj cały artykuł
Skip to content