KRAJNA ARENA MA JUŻ 10 LAT

27 maj, 2022 | Sępólno Krajeńskie

Piknik rodzinny na jubileusz 10-lecia hali „Krajna Arena” przygotowuje Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. 4 czerwca (sobota) na to wydarzenie zaproszeni będą wszyscy mieszkańcy miasta i regionu. Organizatorzy zapowiadają sporo atrakcji.

W przygotowanie imprezy zaangażowało się mnóstwo osób i instytucji – zapowiada Marek Chart, dyrektor CSiR w Sępólnie Krajeńskim.

– Ośrodek Pomocy Społecznej zapewni mnóstwo atrakcji dla dzieci, w tym dmuchańce, nagrody, smakowite jedzenie dla wszystkich uczestników. Centrum Małego Dziecka i Rodziny przygotuje słodkości, watę cukrową, popcorn, pyszne bułeczki oraz wiele atrakcji dla maluchów, w tym takie warkoczyki, koraliki, baloniki i wiele innych rzeczy. O oprawę kulturalną i muzyczną scenę, nagłośnienie i animacje dla dzieci, zadba nasze Centrum Kultury i Sztuki. Również swoimi działaniami ten wielki piknik wesprą: Rada Rodziny przy Burmistrzu Sępólna Krajeńskiego, Stowarzyszenie „Dorośli Dzieciom”, Przedszkole „Bajka”, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sępólnie Krajeńskim. Wspierać nas będzie również Bank Spółdzielczy – wylicza dyrektor.

Piknik rozpocznie się 4 czerwca o godzinie 13.00. Zainauguruje go bieg rodzinny, organizowany na dystansie 2 kilometrów. Jego uczestnicy będą mieli do pokonania odcinek od CSiR do plaży i z powrotem. Każdy jego uczestnik otrzyma zestaw pamiątkowych gadżetów. Zapisy na wyścig przyjmowane są elektronicznie pod adresem: elektronicznezapisy.pl. Po biegu na terenie Centrum Sportu i Rekreacji rozpocznie się piknik rodzinny. Na godzinę 16.00 zaplanowany jest koncert Alicji Janosz zatytułowany „Alicja Janosz Dzieciom”.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content