KORA. FALOWANIE I SPADANIE – ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL

5 mar, 2023 | Sępólno Krajeńskie

Ruszyła sprzedaż biletów na spektakl muzyczny „Kora. Falowanie i spadanie”. Jest to widowisko poświęcone nieżyjącej już wokalistce zespołu Maanam. Będzie je można obejrzeć 22 kwietnia w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Spektakl wystawią aktorzy Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Obsadę stanowią: Aneta Gruszczyńska – Ogonowska, Wojciech Kowalski, Artur Czerwiński, Bernadetta Burszta, Adrianna Jędroszek, Dominika Mrozowska-Grobelna, Beata Niedziela oraz Katarzyna Ulicka-Pyda. Spektakl reżyseruje Alina Moś-Kerger. Autorem scenariusza jest Tomasz Ogonowski.

– W spektaklu usłyszycie Państwo największe przeboje Maanamu i przepłynięcie przez oniryczny ocean zdarzeń z życia artystki, w którym najważniejsze było po prostu życie i miłość. Bo według niej każda miłość zaczyna się od miłości i naprawdę nie sposób się z tym nie zgodzić – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Bilety w cenie 50 zł są już do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki oraz na stronie www.biletyna.pl. Spektakl odbędzie się 22.04.2023r o godzinie 19.00.

 

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content