Występy artystów operetkowych, prezenterów radiowych i koncert Golec uOrkiestry. To tylko niektóre z atrakcji czekających na osoby, które w najbliższy weekend odwiedzą Sępólno Krajeńskie. Już jutro rozpoczyna się koncertowy weekend z okazji Dni Sępólna Krajeńskiego.

Muzyczne ucztowanie zainauguruje piątkowy (9.08) koncert na molo spacerowym. O godzinie 17.00 wystąpi tam muzyczne trio, prezentujące repertuar powszechnie uważany za muzykę poważną, choć do końca poważnie nie będzie, bo występy te będą wsparte sporą dawką dobrego humoru – zapowiada Michał Pick z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. „Artyści zaprezentują się w repertuarze najpiękniejszych melodii musicalowych i duetów operetkowych” – dodaje Pick. A wszystko to pod wspólnym tytułem: „W pewien piękny, letni wieczór”. Wstęp na to widowisko jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

Dzień później, czyli w sobotę (10.08) na stadionie miejskim odbędzie się druga część muzycznego święta. Gwiazdą wieczoru będzie Golec uOrkiesta. Formacja ta wystąpi na sępoleńskiej scenie o godzinie 21.00. Widowisko poprzedzi prezentacja przygotowana przez DJów radiowych. W repertuarze znajdą się przeboje ostatniego 30-lecia. Początek tego występu – godzina 19.30. Wstęp na wszystkie sobotnie koncerty jest również bezpłatny.

fot. serwissamorzadowy.eu