KOLEJNY REKORD WOŚP W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

31 sty, 2024 | Sępólno Krajeńskie

Ponad 70 tysięcy złotych zebrał w tym roku sępoleński sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie jest to kwota ostateczna, ponieważ internetowe aukcje wciąż trwają. Do 6 lutego można przeglądać i kupować przedmioty, które sztab wystawił w serwisie Allegro.

Wszystkie fanty przeznaczone do licytacji są dostępne pod adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/CKiS_sepolno

Tam każdy zainteresowany może znaleźć coś dla siebie, zalicytować i wesprzeć tym samym dzieło Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zachęcają sępoleńscy sztabowcy.

Niedzielny finał natomiast obfitował w wiele atrakcji. Sercem wydarzenia była sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki. Tam odbywały się koncerty i licytacje stacjonarne. Wśród sprzedanych w niedzielę przedmiotów największym zainteresowaniem cieszyły się gadżety WOŚP-owe. Koszulki sprzedawano nawet za 400 złotych. Najdrożej zlicytowano natomiast zdjęcie z autografem Łukasza Roskowskiego, znanego bardziej jako L.U.C. Jest on m.in. autorem muzyki do ubiegłorocznej ekranizacji powieści „Chłopi”. W trwającej wciąż aukcji internetowej największym powodzeniem cieszy się obecnie spotkanie z Piotrem Bałtroczykiem. Internauta prowadzący w licytacji zaoferował już ponad 1100 złotych. W tym roku w sępoleńskim sztabie pracowało 25 wolontariuszy.

 

fot. serwissamorzadowy.eu  (zdjęcie ilustracyjne)

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content