KOBIETA W CZTERECH PORACH ROKU

25 lut, 2023 | Koczała

Prace znanej człuchowskiej malarki – Stanisławy Sierant, już od soboty będzie można oglądać w Koczale. W Gminnym Ośrodku Kultury otwarta zostanie wystawa pt. „Kobieta w czterech porach roku”. Wydarzenie to zapoczątkuje zaplanowany na ten rok cykl wystaw prac, tej właśnie artystki.

Na początek koczalskim ośrodku kultury zaprezentowane zostaną portrety kobiet. – Jak sama nazwa wystawy wskazuje, w czterech porach roku – zapowiada Sylwia Wysocka, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury. Wystawę będzie można zwiedzać za darmo w godzinach pracy Gminnego Ośrodka Kultury. Będzie ona czynna od 25 lutego do końca marca. To jednak nie koniec spotkań z malarstwem Stanisławy Sierant. Jeszcze w tym roku w Koczale zorganizowane zostaną trzy kolejne wystawy przedstawiające: portrety dzieci, kwiaty i martwą naturę oraz park po wichurze. Całość utworzy cykl będący przeglądem ponad 55-cio letniej twórczości artystki.

Zdjęcie ilustracyjne: Stanisława Sierant na tle swoich prac. Zdjęcie wykonane podczas wernisażu wystawy w Człuchowie. (fot. serwissamorzadowy.eu)

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content