KINOWE PREMIERY W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

22 sty, 2017 | Sępólno Krajeńskie

„Sztuka Kochania” oraz „Balerina” – to dwa kolejne filmy, które będzie można obejrzeć już niebawem w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Do placówki znowu przyjedzie kino objazdowe. Atrakcja tym większa, że film „Sztuka Kochania” – zostanie wyświetlony w dniu ogólnopolskiej premiery.

Seanse odbędą się w piątek (27.01). Film „Balerina” zostanie wyświetlony o godzinie 10.00 i 16.00, a „Sztuka Kochania” o godzinie 17.45 i 20.00.

 „Balerina” to film dla dzieci. Opowiada on o 11-letniej dziewczynce, która chce zostać tancerką baletową. Ucieka ona z sierocińca, by spróbować swoich sił w paryskiej szkole baletu.

„Sztuka Kochania” w reżyserii Marii Sadowskiej, to z kolei film dla dorosłych. Opowiada on o perypetiach Michaliny Wisłockiej, najsłynniejszej seksuolog w okresie PRL-u, która walczy o wydanie książki. Jej publikacja ma zmienić życie seksualne Polaków. W rolach głównych występują: Magdalena Boczarska, Piotr Adamczyk, Arkadiusz Jakubik i Eryk Lubos.

Bilety w cenie 18zł normalny, 16zł ulgowy i 14zł grupowy są do nabycia w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim oraz w dniu seansu, tuż przed wejściem na salę.  

 

 

grafika: CKiS w Sępólnie Krajeńskim

Czytaj cały artykuł
Skip to content