KARTA SENIORA RÓWNIEŻ W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

8 kwi, 2026 | Sępólno Krajeńskie

Seniorzy z Gminy Sępólno Krajeńskie będą mogli korzystać z przywilejów, jakie daje im Karta Seniora. Gmina przystąpiła do tego programu. Działa on w wybranych regionach na terenie całego kraju.

Karta Seniora to program ogólnopolski, funkcjonujący na terenie gmin, które zdecydowały się na udział w inicjatywie. Każdy senior po złożeniu odpowiedniego wniosku otrzyma bezpłatną kartę, upoważniającą go do zniżek w wyznaczonych sklepach i punktach usługowych. – Serdecznie zapraszamy naszych seniorów do udziału w tym programie. Kart Seniora wydamy tyle, ile będzie potrzebne. W Sępólnie Krajeńskim karta będzie upoważniała do zniżek w różnego rodzaju punktach usługowych, sklepach i zakładach, które przystąpiły do programu. Na dziś mamy zgłoszonych już około 30 takich punktów – zapowiada Waldemar Stupałkowski, Burmistrz Sępólna Krajeńskiego.

Sępoleńska inauguracja Programu Karta Seniora odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 10.00 w Centrum Kultury i Sztuki. Tam eksperci wyjaśnią, jak działa Karta Seniora i w jaki sposób można ją otrzymać. Wszyscy zainteresowani, mogą przyjść na to spotkanie.

 

 

 

 

Fot. Glosseniora.pl

Czytaj cały artykuł