JUŻ W NIEDZIELĘ WIELKI FINAŁ WOŚP

26 sty, 2024 | Sępólno Krajeńskie

Kolacja z Farancesco Napolim, kawa z Piotrem Bałtroczykiem lub obiad z posłanką Iwoną Kozłowską – wszystko to będzie można wylicytować podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sępólnie Krajeńskim. Ten, podobnie jak w całym kraju – startuje w niedzielę (28.01) o godzinie 8.00.

Na licytacje sępoleński sztab przygotował ponad 200 gadżetów. Wszystkie je można oglądać w internetowym serwisie Allegro. – Oprócz tradycyjnych gadżetów WOŚP-owych, akcesoriów, przedmiotów takich jak książki, odzież, zestawy kuchenne, etc, w tym roku przygotowaliśmy także wyjątkowe niespodzianki. Już dziś możecie Państwo przyłączyć się do licytacji obiadu z panią poseł Iwoną Kozłowską. Macie okazję wylicytować wspólne pieczenie chruścików z dyrektor Centrum Małego Dziecka i Rodziny panią Danutą Daszkiewicz. Przedmiotem aukcji zaproponowanej przez Sylwię Karbowiak, członkinię Rady Rodziny przy burmistrzu Sępólna Krajeńskiego jest wielkanocne mycie okien. Pani Izabela Fröhlke, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie Krajeńskim, zadeklarowała z kolei, że odkurzy mieszkanie. A może zainteresuje Państwa kolacja ze starostą Jarosławem Tadychem? może blok czekoladowy od burmistrza Waldemara Stupałkowskiego oraz obraz wykonany przez zastępcę burmistrza pana Marka Zieńko lub beza Pavlowa autorstwa kierowniczki klubu dziecięcego działającego w Centrum Małego Dziecka i Rodziny pani Kamili Damaszek? A co powiecie na spotkanie z artystą, dziennikarzem, panem Piotrem Bałtroczykiem albo kolację z legendą italo disco Francesco Napolim? – zapowiada Patrycja Młodzik z Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Orkiestrowe granie w sztabie, czyli w CKiS rozpocznie się o godzinie 15.00. Na scenie wystąpią maluchy z sępoleńskich przedszkoli, podopieczni z Dziecięcego i Młodzieżowego Studia Piosenki, seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, tancerki z grupy Cheerleaders Team i zespoły rockowe Prototyp i Rock`n Feller. Będzie też pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej czy pokaz radiowozów z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim. W sztabie czynna będzie też kawiarenka. WOŚP-owe świętowanie potrwa do godziny 20.00.

 

 

grafika: WOSP

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content