JUŻ W NIEDZIELĘ W CZERNICY – IGRZYSKA PLAŻOWE

12 lip, 2022 | Brusy

Miłośnicy aktywnego wypoczynku, rodziny z dziećmi, wszyscy oni powinni w niedzielę (17.07) przyjechać do Czernicy koło Brus. Odbędą się tam bowiem Igrzyska Plażowe.

– Sztandarową konkurencją igrzysk jest turniej siatkówki plażowej, który cieszy się zwykle bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy dwuosobowe zespoły do zapisywania się na miejscu od godziny 10.30 – zapowiada Iwona Wałdoch z wydziału komunikacji społecznej Urzędu Miejskiego w Brusach. Sam turniej i cała impreza wystartuje o godzinie 11.00.

Od 14.00 rozpoczną się imprezy dedykowane dla całych rodzin. Będzie to cykl zabaw i konkursów z nagrodami. Będzie też strefa gastronomiczna oraz zamki dmuchane dla maluchów.

– Zapraszamy również do nowego konkursu. Będzie to pierwszy konkurs na budowę makiety statku pirackiego. Jest to konkurencja rodzinna. Rodziny przygotowują w domach makietę statku pirackiego, który przynoszą ze sobą w dniu imprezy. Komisja oceni go, a na najciekawsze prace czekają nagrody – dodaje Wałdoch. Impreza potrwa do wieczora.

 

 

fot. pixabay.com

 

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content