JUŻ JUTRO – PREMIERA WIDOWISKA „PIENIĄDZE”

11 maj, 2023 | Koczała

Koczalski Teatr Młodych zaprasza na swój najnowszy spektakl pt. „Pieniądze”. Premiera odbędzie się już jutro (12.05) na scenie Gminnego Ośrodka Kultury. Wszyscy zainteresowani mogą przyjść na jeden z dwóch spektakli. Pierwszy wystawiony będzie o godzinie 10.50, a drugi o godzinie 17.00.

Cykliczne spektakle teatralne w Koczale to już tradycja. Gminny Ośrodek Kultury znany jest w regionie między innymi z tego, że od lat prężnie działają tu grupy teatralne. Tym razem, młodzi aktorzy podejmą problematykę, która dotyczy ich samych.

– Będzie to spektakl o tematyce profilaktycznej. Dotyczy on problemów z którymi młodzież styka się bardzo często. Chodzi konkretnie o internetowy trolling i mobbing – mówi Jolanta Sylwia Wysocka, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Koczale, a jednocześnie reżyserka i autorka scenariusza. Wstęp na oba spektakle będzie bezpłatny. Przyjść na nie może każdy.

– Aktorami są dzieci i młodzież z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Koczale. To są młodzi artyści, młodzi adepci aktorstwa, którzy od kilku lat już kształcą się w prezentacjach scenicznych, w dykcji i w wypowiedziach artystycznych – dodaje dyrektor. W przedstawieniu „Pieniądze” zagra ponad 20 młodych aktorów.

 

 

grafika: pixabay.com

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content