JARMARK ŚWIĘTEGO WAWRZYŃCA JUŻ W SOBOTĘ

3 sie, 2022 | Sępólno Krajeńskie

Ponad 30 wystawców z całego regionu zaprezentuje swoje produkty podczas tegorocznego Jarmarku Świętego Wawrzyńca. Jest to wydarzenie inaugurujące Dni Sępólna Krajeńskiego. Na jarmark zapraszamy w najbliższą sobotę (6.08) w godzinach od 14.00 do 19.00 na targowisko miejskie „Mój Rynek”.

Prezentowany na stoiskach asortyment to przede wszystkim wyroby rękodzielnicze. Swoje prace zaprezentują lokalni artyści i rzemieślnicy. Będą też wyroby kulinarne. – Myślę, że mieszkańców Sępólna nie trzeba specjalnie zachęcać do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które od lat jest ściśle związane z obchodami Dni Sępólna Krajeńskiego – mówi Michał Pick, z sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki.

Całości towarzyszyć będą występy artystyczne. Na scenie wystąpią: Młodzieżowa Orkiestra Dęta Centrum Kultury i Sztuki, Zespół taneczny „Modraki”, zespół ludowy „Lutowianie” oraz sekcja wokalna Uniwersytetu Trzeciego Wieku. O 16.00 wystąpi także znany akordeonista – Maciej Gucik. O 17.30 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru – Jacka Silskiego. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

 

 

fot. serwissamorzadowy.eu

 

 

 

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content