JAN GAJO ZASTĘPCĄ WÓJTA PRZECHLEWA

4 gru, 2018 | Przechlewo

Od urodzenia jest mieszkańcem Przechlewa, ma 60 lat, wykształcenie wyższe, a przez ostatnie 11 lat pełnił funkcję Sekretarza Miastka. Jan Gajo został wice wójtem Przechlewa. Dotąd w gminie nie było takiego stanowiska. Jego obecność w magistracie usprawni obsługę interesantów.

„Podjąłem decyzję o powołaniu swojego zastępcy kierując się potrzebą poprawy komunikacji urzędu z mieszkańcami. Podczas mojej nieobecności osobą, która może spotykać się z petentami będzie teraz mój zastępca” – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. „Do tego pan Gajo ma wiedzę i odpowiednie doświadczenie w pracy samorządowej” – dodaje wójt. 

Na razie nowy wice wójt urzęduje w jednym gabinecie wraz z wójtem. Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku w magistracie wygospodarowane zostanie pomieszczenie na biuro dla zastępcy. Obecnie zajmuje się on sprawami organizacyjnymi. Docelowo Jan Gajo będzie nadzorował między innymi pozyskiwanie środków zewnętrznych, postęp w realizacji inwestycji, oświatę i sprawy społeczne.

 

 

fot: serwissamorzadowy.eu

 

Czytaj cały artykuł
Skip to content